Rezerwacja spotkania
[email protected] 
662 036 605

Informacja dla klientów
[email protected]

Zespół

 

Kancelarię tworzy zespół prawników specjalizujących się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i organów administracji publicznej. Współdziałamy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i rzecznikami patentowymi, co zapewnia naszym klientom kompleksowe rozwiązania tak z punktu widzenia prawnego, jak i ekonomicznego.

 

Jan Jednoralski, radca prawny

preferowany zakres praktyki: prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo i postępowanie administracyjne, prawo i postępowanie cywilne

Jan Jednoralski to prawnik z ponad 40-letnim stażem. Ukończył prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po odbyciu aplikacji prokuratorskiej, pełnił funkcję prokuratora. Następnie rozpoczął wykonywanie zawodu radcy prawnego. Od 23 lat prowadzi własną kancelarię.

Przeprowadza skomplikowane procesy prawne m.in. w jednostkach samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwach energetycznych, spółkach komunikacji publicznej, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej i przedsiębiorstwach handlowo-usługowych. Posiada również doświadczenie w zakresie obsługi prawnej banków.

 

Andrzej Jednoralski, adwokat

preferowany zakres praktyki: prawo gospodarcze, prawo i postępowanie cywilne, prawo zamówień publicznych, prawo spółek, prawo pracy

Andrzej Jednoralski z wynikiem bardzo dobrym ukończył prawo na Uniwersytecie Gdańskim, a nadto jest absolwentem Podyplomowych Studiów Prawa Zamówień Publicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wpis na listę radców prawnych uzyskał po odbyciu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zawód radcy prawnego wykonywał przez niespełna trzy lata, świadcząc pomoc prawną dla jednostek sektora finansów publicznych, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Obecnie Andrzej Jednoralski jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, a także członkiem Ars Legis – Stowarzyszenia im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników z siedzibą w Krakowie.

Andrzej Jednoralski prowadzi wiele sporów cywilnych i gospodarczych, w tym dotyczących spraw ustrojowych spółek, reprezentuje pracodawców i pracowników przed sądami pracy, wspomaga złożone procesy zakładania działalności gospodarczej oraz przejmowania już istniejących przedsiębiorstw. Doradza zamawiającym i wykonawcom w sprawach dotyczących postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także reprezentuje strony  przed Krajową Izbą Odwoławczą.

 

Luiza Stromska, młodszy prawnik

Luiza Stromska studiuje prawo w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Interesuje się prawem i postępowaniem karnym oraz prawem rodzinnym.

 

Magdalena Grabowska, starszy asystent

Magdalena Grabowska studiuje prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się szeroko pojętym prawem cywilnym, a zwłaszcza prawem spadkowym i prawem handlowym.   

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!